Poznaj Nasz zespół

Magdalena Mazur

neurologopeda, surdologopeda

współtwórca elektrostymulacji obwodowej obszaru ustno- twarzowego ENMOT, terapeuta provider metody Johannesa IAS, terapeuta miofunkcjonalny, stomatognatyczny, terapeuta kinesiotapingu neurologopedycznego. 

Wykorzystuje elementy kompleksowej, neurofizjologicznej koncepcji terapeutycznej Castillo Moralesa. Konsultantka projektów laktacyjnych.

Pionier terapii neurologopedycznej w rzadkich zespołach genetycznych, wykładowca akademicki w zakresie dyzartrii i dysfagii.

Pomysłodawca i fundator Fundacji Facialis (dla osób z niewykształconymi nerwami twarzowymi, towarzyszącymi zespołowi Möbiusa). Założycielka Kliniki Neurologopedii Magdalena Mazur z siedzibą w Poznaniu.

Fascynatka swojej pracy

Sebastian Grzechnik

neurologopeda, afazjolog

współtwórca elektrostymulacji obwodowej obszaru ustno- twarzowego ENMOT, językoznawca, wieloletni klinicysta. Obszar zainteresowań zawodowych stanowi stymulacja i terapia funkcji układu nerwowego człowieka. Założyciel Centrum Cerebris. Certyfikowany trener EEG-Biofeedback II stopnia, terapeuta Transcranial Direct Current Stimulation, Quantitative EEG, HEG Heart Rate Variability (RSA). Technik elektroencefalografii (EEG).

W elektrostymulacji upatruje szansy dla pacjentów z trudnościami, dotychczas niepodlegającymi skutecznej terapii. 

W swojej pracy próbuje udowodnić, że ograniczenia ludzkiego umysłu to tylko kolejne ze stawianych przed nami wyzwań. 

Radek Król

trener AT

akredytowany coach ICF, PCC trener biznesu i szkoleniowiec,

facylitator, analityk transakcyjny i przedsiębiorca. Pasjonat relacji międzyludzkich i mechanizmów zachodzących w tych relacjach. Manager z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym, pełniący stanowiska kierownicze w korporacjach produkcyjnych branży meblowej, medycznej i żywieniowej.

Odpowiedzialny za planowanie strategii marketingowych, rekrutację, tworzenie zespołów pracowników, zarządzanie zespołami, negocjowanie kontraktów, planowanie strategii sprzedaży i rozwoju linii produktów. Realizuje pasję badawczą – od kilku lat obserwuje i analizuje zachowania kobiet w sytuacjach okołoporodowych mieszkających w różnych częściach świata. Fan motocykli i podróży w najodleglejsze zakątki świata, do których nie dotarła jeszcze cywilizacja. 

Ojciec Wiktorii, dziadek Zosi i Antka.

Anna Grzechnik

fizjoterapeuta, konsultant medyczny

fizjoterapeuta specjalizujący się w pracy z noworodkami oraz najmłodszymi pacjentami, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Rehabilitant metod m.in: NDT-Bobath Baby, PNF, SI, FiTS. Jej pasją jest wieloaspektowe podejście do trudności dotykających pacjenta. Jest konsultantem medycznym i merytorycznym metody z ramienia fizjoterapii. 

Aktualne Szkolenia

Wrocław

11-12.05.2024

Katowice

25-26.05.2024

Warszawa

08-09.06.2024

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Opinie naszych kursantów

ENMOT - Elektro Neuro Mobilizacja Obszaru Twarzowego
5.0
Based on 9 reviews
napędzany przez Facebook
LogoTerapia - Małgorzata Latkowska
LogoTerapia - Małgorzata Latkowska
2022-07-14T21:58:59+0000
Serdecznie polecam szkolenie ENMOT. Zyskałam konkretne, skuteczne narzędzie pracy dające duże możliwości terapeutyczne. Samo szkolenie przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, rzetelna wiedzą oraz dużo praktyki. 🙂
Iga Monti
Iga Monti
2020-08-23T19:49:34+0000
Dzięki temu szkoleniu i możliwości wykonywania samodzielnie zabiegów: moje dziecko z hipotonią mięśniową, co raz bardziej może komunikować się - obecnie układa 3-4 wyrazowe zdania, zaczęło śpiewać i opowiadać. Dziś podczas posiłku zobaczyłam iż porządnie gryzie mięso (wcześniej jeden kawałek ugotowanego kurczaka żuło nawet 10 minut, a dziś zajęło to „normalną ilość czasu”). Magda i Sebastian to... bardzo profesjonalne, z ogromną wiedzą, empatią i super podejściem do dzieci osoby. Dziękuje ogromnie za to że stworzyliście to szkolenie dla rodziców ❤️czytaj więcej
Anna Czajko
Anna Czajko
2020-02-25T19:34:00+0000
Serdecznie polecam, najlepsze na jakim bylam w tej tematyce!!Profesjonalizm,wiedza,empatia na najwyzszym poziomie, jezeli kogos interesuje ten temat mysle ,ze nie ma nad czym sie zastanawiać. Prowadzacy mega cudowne osoby ,odpowiadaja na wszelkie pytania i służą pomoca !Najlepsza recenzją tego szkolenia jest to ,ze wszystkie uczestniczki na drugi dzien zaczęły praktykować i uzywac wiedzy na swych... malych pacjentach.Polecam z całego ❤czytaj więcej
Olga Adamska
Olga Adamska
2020-01-19T19:37:05+0000
Świetne wykłady połączone z praktyką. Luźna atmosfera i wspaniali specjaliści. Bardzo gorąco polecam udział w takim szkoleniu.
Anna Pawluczuk
Anna Pawluczuk
2019-11-20T01:59:26+0000
Bardzo się cieszymy żę mogliśmy uczestniczyć w tym innowacyjnym projekcie 🙂 podczas szkolenia otrzymaliśmy solidną dawkę wiedzy na temat mobilizacji obszaru twarzowego oraz narzędzie do pracy w domu, które pomoże odzyskać funkcje utracone przez chorobę (bardzo na to liczymy).Dziękujemy prowadzącym za profesjonalizm, zaangażowanie, empatyczne podejście do każdego dziecka i fajną rodzinną... atmosferę. Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie każdemu kto się jeszcze waha 🙂 Naprawdę warto!czytaj więcej
Arkadiusz Ewelina Gieparda
Arkadiusz Ewelina Gieparda
2019-11-12T14:50:26+0000
Szkolenie ENMOT bardzo profesjonalnie poprowadzone, dające mnóstwo wiedzy teoretycznej i praktycznej dla rodziców. W bardzo życzliwej i przyjaznej atmosferze mogliśmy nauczyć się stosowania elektrostymulacji u naszych dzieci:). Poza elektrostymulacją dzieciaki miały również przebadany słuch, zgryz, przełykanie i wszystko inne, co niezbędne do prawidłowego jedzenia i mówienia (czyli takie... konsultacje logopedyczne, ortodontyczne, laryngologiczne a nawet chirurgiczne w jednym). Mamy szczęście, że uczestniczyliśmy w tym szkoleniu i z całego serca je polecamy 🙂 🙂 🙂czytaj więcej
Dariusz Kałużny
Dariusz Kałużny
2019-11-11T20:32:40+0000
To jest coś na co długo czekaliśmy.Kiedyś zastanawialiśmy się nad elektrostymulacją,ale nie moglibyśmy znaleźć za dużo informacji,a same urządzenie kosztowało majątek.A teraz urządzenie dostaliśmy za ułamek kwoty i jeszcze do tego szkolenie w bardzo przystępnej formie.A jak dodam do tego , że organizatorzy położyli nacisk na to abyśmy my rodzice mieli z tym jak najmniej pracy,żeby można było... prowadzić terapię w międzyczasie,to już było totalne zaskoczenie.Dzięki takim specjalistom nasza walka robi się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza,swoim optymizmem,fachowością,rodzinnym podejściem i idealizmem potężnie dmuchacie w nasze żagle.Dzięki,wielkie dzięki😊czytaj więcej
Kasia Rawecka
Kasia Rawecka
2019-09-20T13:23:24+0000
Świetny program, profesjonalny i wizjonerski, a mam nadzieję, że także rewolucyjny.Już nie możemy się doczekać!
Następne recenzje